Zadzwoń Infolinia

czynna codz. 8-20, koszt zgodny z taryfą operatora

ReloBus darczyńcą i partnerem XII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego
19.01.2024

ReloBus darczyńcą i partnerem XII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego

ReloBus, kontynuując tradycję w nowych barwach, po raz kolejny wspiera Marszałkowski Bal Dobroczynny. To już XII edycja tej wyjątkowej inicjatywy. Jak co roku, na zaproszenie Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego ludzie dobrego serca spotykają się, by wesprzeć tych, którzy każdego dnia otaczają opieką potrzebujących. ReloBus jest partnerem logistycznym tego wyjątkowego wydarzenia.

Regionalny i miejski przewoźnik autobusowy od lat angażuje się w organizację balu. Dziś, w nowych barwach, kontynuuje swoje działania. To dla nas wielka radość móc wspierać tak szlachetne cele i angażować się w działania na rzecz społeczności lokalnej.

Dochód z XII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego, który odbędzie się 20 stycznia 2024 r. w Centrum Kulturalno - Kongresowym Jordanki w Toruniu trafi na konta trzech instytucji z regionu niosących pomoc ubogim i niepełnosprawnym: Dom Pomocy Społecznej w Grabiu (pow. aleksandrowski), prowadzony przez s. Elżbietanki, Dom Dobrego Pasterza dla Samotnych Matek w Żołędowie (pow. bydgoski), Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja” w Toruniu.

Cieszymy się, że możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które przyczyni się do wsparcia ludzi i instytucji, którzy na co dzień niosą pomoc potrzebującym.

 

Więcej informacji na temat XII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego znajdą Państwo tutaj.