Zadzwoń Infolinia

czynna codz. 8-19, koszt zgodny z taryfą operatora

Kierowca autobusu w Warszawie - oferta pracy

Kierowca autobusu w komunikacji miejskiej w Warszawie.

Wymagania:

prawo jazdy kat. D
kwalifikacja na przewóz osób (kod 95)
odpowiedzialność i dyspozycyjność (praca zmianowa)
mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy autobusu
niekaralność

Obowiązki:

  • dbanie o bezpieczny przewóz osób znajdujących się w pojeździe

  • prowadzenie autobusu zgodnie z rozkładem jazdy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 6500 zł brutto: podstawa 6100 zł brutto, premia frekwencyjna i motywacyjna w wysokości 400 zł brutto oraz dodatkowe bonusy
  • Możliwość pracy z wolnego:  6300 zł - 6500 zł na rękę przy 200h pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb: masz realny wpływ na swój grafik - sam wybierasz zmianę, na której jeździsz
  • Dodatkowa premia efektywnościowa: dodatkowe 100-300 zł brutto w zależności od wyników
  • Dodatkowa premia paliwowa: dodatkowy bonus za Twoją wydajność
  • Karpiowe, Wczasy pod Gruszą i inne świadczenia ZFŚS
  • Dodatek za godziny nocne 20%, nadgodziny 50% i 100%: wypłacane zgodnie z Kodeksem Pracy od pełnej stawki
  • Bonusy za Polecenie: poleć Kolegę i zgarnij dodatkowe 3000 zł brutto
  • Nie stoisz w kolejce do tankowania i mycia: oddajesz wóz i idziesz do domu
  • Swobodny wybór zajezdni: pracuj tam, gdzie Ci wygodniej
  • Urlop na wakacje: dostaniesz wolne na zasłużony odpoczynek
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej LUXMED oraz dofinansowanie karty Multisport
  • Warszawską Kartę Miejską (na I oraz II strefę)
  • Możliwość awansu: Twój rozwój jest dla nas ważny
  • Nowoczesne i sprawne autobusy z możliwością stałego przydziału wozu - Twój własny, przygotowany i gotowy do drogi
  • Extrówka: gwarantujemy bezpłatny dowóz do pracy
  • Parking dla kierowców - bezpłatny z szafką do wymiany kluczyków ze zmiennikiem

Jeśli masz prawo jazdy kat. D oraz kod 95, a dodatkowo udokumentowane doświadczenie w komunikacji miejskiej - dołącz do nas! Znajdź komfort w pracy i zarabiaj więcej!

  • Doświadczenie od roku do 2 lat - podstawa 5 900 zł brutto
  • Doświadczenie od 2 do 3 lat - podstawa 6 400 zł brutto
  • Doświadczenie powyżej 3 lat - podstawa 6 500 zł brutto